Dodano : 2017-11-02 12:36
STRONA ARCHIWALNA
archiwalna.wloszakowice.pl
czytaj więcej
Jarosław Zielonka nowym dyrektorem ZSO Włoszakowice

Dodano: 2019-06-25 19:36

We wtorkowe przedpołudnie 25 czerwca wójt gminy Włoszakowice Robert Kasperczak wręczył uroczyście Jarosławowi Zielonce akt powierzenia stanowiska dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Karola Kurpińskiego we Włoszakowicach, na okres od 17 sierpnia 2019 r. do 31 sierpnia 2023 r.

W związku z wcześniej podjętą decyzją o przejściu na emeryturę aktualnego dyrektora włoszakowickiej szkoły Tadeusza Górnego, który z dniem 16 sierpnia br. kończy pracę na tym stanowisku, konieczne było przeprowadzenie konkursu w celu wyłonienia kandydata przez Komisję Konkursową powołaną przez wójta gminy Włoszakowice. Zgodnie z prawem wójt powierza w ten sposób stanowisko dyrektora wyłonionemu kandydatowi.

W dniu 14 czerwca br. do konkursu przystąpiły dwie osoby, a komisja wybrała na kandydata na dyrektora ZSO Włoszakowice Jarosława Zielonkę. Wyniki konkursu zostały zatwierdzone przez wójta gminy Włoszakowice zarządzeniem nr 55/2019.

W uroczystości przekazania aktu powierzenia, oprócz wójta i przyszłego dyrektora włoszakowickiej szkoły, uczestniczyła również sekretarz gminy Karolina Chlebowska

M. Wodawski, zdj. L. Misiorna